İmaj ve Stil Nedir?

Dış görünüşümüzle nasıl bir mesaj veriyoruz? Ya da istediğimiz mesajı verebiliyor muyuz? İmaj ve stilin önemini, hayatımızı nasıl etkileyebileceğini inceliyoruz.

İmaj ve Stil Nedir?

İlk intiba çok önemlidir. Stilimiz, giysilerimiz biz daha kendimizi tanıtmadan bizi tanımlar. Kıyafetlerimizle ne diyoruz? Dış görünüşümüzle nasıl bir mesaj veriyoruz? Ya da istediğimiz mesajı verebiliyor muyuz? Sosyal ve profesyonel hayatta stil ve imajın önemini anlatacağımız bu eğitimde, bildiğimizi zannettiğimiz birçok nüansı birlikte inceleyeceğiz. 

Tülin Kermen

London School of Make Up'ta sinema-televizyon, sahne makyajı dalında eğitim alan Tülin Kermen, University of California Extention'da TV-Sinema okuyarak "görsellik" konusunda bilgisini zenginleştirdi. Türkiye'ye dönüşünün ardından uzun yıllar fotoğraf çekimleri ve reklam filmlerinde makyaj uzmanlığı yaptı ve prodüksiyon ekiplerinde görev aldı. TV kanallarında yönetmenlik, prodüksiyon ve halkla ilişkiler alanlarında Türkiye'nin önde gelen firmalarında çalıştı. Kermen, halen ülkenin önde gelen firmaların çalışanlarına dış görünüşle iş kimliğinin birleştirilerek verimliliğin nasıl artırılabileceği konusunda eğitimler veriyor ve stil danışmanlığı yapıyor.

Sayfayı kaydırın
Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bültene abone olabilirsiniz.
Kaydet
Lütfen e-postanıza gönderilen onay linkine tıklayarak, e-bülten aboneliğinizi aktifleştirin.
Tekrar Gönder Tamam