Yeni Nesil Girişimciler - Fatih İşbecer: Girişimcilik Hikayesi Nasıl Başlar?

06:19 ...

Son dönemde ortaya çıkan yeni iş kollarında başarılı olan girişimcileri dinliyoruz. Bu videonun konuğu Pozitron'un kurucusu Fatih İşbecer…

Girişimcilik Hikayesi Nasıl Başlar?

Pozitron'un kurucusu Fatih İşbecer’in girişimciyi tanımladığı bu videoda, girişimciliğin ne olduğunu ve kendi girişimcilik hikâyesinin nasıl başladığını anlatıyor. İşbecer, ayrıca girişimcilere yerel pazarda başarılı olmak için önemli tavsiyeler veriyor.

Fatih İşbecer

Türkiye, Orta Doğu ve Avrupa’da, Fortune 500’de de listelenen 30’dan fazla şirkete mobil çözümler sunan Pozitron’un kurucusu olan Fatih İşbecer, Endeavor tarafından 2007’de “Yılın Girişimcisi” seçildi. 2010 yılında, Amerikan Başkanı Barack Obama tarafından düzenlenen Girişimcilik Başkanlık Zirvesi’ne davet edildi. Endeavor Danışma Kurulu, TÜBSİAD Yönetim Kurulu, Futuristler Derneği ve Galata Melek Yatırımcılar üyesi olan İşbecer, MIT Sloan School ve Stanford GSB gibi dünyanın önde gelen okullarında konferanslar verdi. Ürün Stratejisi, Türkiye’de Mobil Bankacılık ve Ödeme çözümlerinin gelişimine katıldı. İşbecer, TPE tarafından verilen patentin ortak sahibidir.  

Sayfayı kaydırın