MIT ile Girişimcilik - 1: İnovasyonun Çeşitleri

04:39 ...

İnovasyon çeşitlerini, iş inovasyonu ve teknoloji inovasyonu ayrımını girişimcilik gurusu, MIT öğretim görevlisi Bill Aulet anlatıyor.

İnovasyonun Çeşitleri

Kıdemli MIT öğretim görevlisi ve MIT Girişimcilik Martin Trust Merkezi Yönetici Direktörü Bill Aulet’in popüler MIT girişimcilik dersi “Yeni Girişimler”e dayanan bu eğitimde, Aulet tarafından oluşturulan başarılı bir girişim şirketi kurmanın 24 adımına giriş yapın. İnovasyon çeşitleri, iş inovasyonu ve teknoloji inovasyonu ayrımı üzerine tartışmalara katılın ve farklı inovasyon türlerini uygulayan şirket örneklerini görün.

Bill Aulet

Harvard Üniversitesi ve MIT mezunu Bill Aulet, 11 yıl IBM çalıştı. Bill Aulet’in girişimci yönetiminde Cambridge Decision Dynamics, SensAble Technologies, Viisage Technology gibi şirketler büyük başarıya ulaştı. Aulet halen MIT Kıdemli Öğretim Görevlisi ve MIT Girişimcilik Martin Trust Merkezi’nin Yönetici Direktörü olarak görev yapmaktadır. Aulet’in girişimcilik konusunda makalelerine The Boston Globe, The Huffington Post, Xconomy, the Kauffman Foundation, MIT Sloan Experts, and the MIT Entrepreneurship Review gibi dünyanın ileri gelen yayınlarında yer verilmiştir.

MIT
Sayfayı kaydırın