Profesyonellerden Gençlere Kariyer Tavsiyeleri

İnsan Kaynakları Zirvesi - Nilsen Altıntaş: Profesyonellerden Gençlere Kariyer Tavsiyeleri

02:17 ...

Üniversiteyi bitirmiş ya da bitirmek üzere olan genç insanların ufkunu genişletmek, onlara vizyon kazandırmak ve iş hayatına girdiklerinde önlerine çıkan fırsat ve sorunlara nasıl yaklaşmaları gerektiği konularında yol göstermek.

Profesyonellerden Gençlere Kariyer Tavsiyeleri

İnsan kaynakları yöneticilerinin söyleşilerinden oluşan bu dizi, milyonlarca gencin kariyerine yön verecek olan röportajlarından oluşuyor. Başarı ve kariyerin sırrını sektör profesyonellerinden TEB İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Nilsen Altıntaş anlatıyor... Bu seride Nilsen Altıntaş, “kişilerin yetkinliklerine ve hedeflerine” dikkat çekiyor.

Nilsen Altintaş

Nilsen Altintaş 2005 yılından itibaren TEB’de İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

2002 - 2005 yılları arasında, kurucusu olduğu, eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren Innovative HR’ın faaliyetleri kapsamında insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı yapmıştır. 1995 - 2002 yılları arasında Eczacıbaşı Holding A.Ş de İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Koordinatörü olarak çalışmıştır. STFA Holding A.Ş’de, 1989 - 1995 yıllarında İnsan Kaynakları Koordinatörü, 1987-1989 yıllarında Yatırımlar ve Ekonomik Araştırmalar Müdürü olarak görev yapan Nilsen Altıntaş, 1977 - 1987 yıllarında ise TÜBİTAK – Marmara Araştırma Enstitüsünde Araştırma Uzmanı ve Başuzmanı olarak bulunmuştur.

Nilsen Altıntaş, Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünden, 1979 yılında Kimya Yüksek Mühendisi olarak mezun olmuştur. 1983 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi ve Danimarka - Kopenhag Üniversitesi’ndeki doktora çalışmalarını tamamlayarak doktora derecesini kazanmıştır. 1987 yılında ise Doçent olmuştur.

Sayfayı kaydırın
Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bültene abone olabilirsiniz.
Kaydet
Lütfen e-postanıza gönderilen onay linkine tıklayarak, e-bülten aboneliğinizi aktifleştirin.
Tekrar Gönder Tamam