Değişen Dünya ve Mobilite

1960’tan 2025’e bilişim sektörünün tarihi, geleceğe dair öngörüler ve teknolojide son gelişmelerle ilgili merak ettiğiniz her şey…

Değişen Dünya ve Mobilite

1960’tan 2025’e bilişim sektörünün tarihi, geleceğe dair öngörüler ve teknolojide son gelişmelerle ilgili merak ettiğiniz her şey…Bilişim sektörünün 1960'tan bu yana kat ettiği yol ve günümüzdeki durumu, akıllı telefonlar ve tabletlerin baş role oturma hikayesini merak ediyor musunuz? Eğer cevabınız “Evet” ise bu eğitimde merak ettiklerinizden çok daha fazlası var: Akıllı telefonların gücü ve Turkcell'in sektördeki yolculuğu, 2025 yılına kadar dünyayı değiştirecek mobil internet, bilgiye dayalı işlerin otomasyonu, makineler arası iletişim (M2M) ve bulut teknolojisi konulardaki gelişmeleri öğrenirken değişen dünyada mobilite kavramının önemini çok daha iyi anlayacaksınız. 

İlker Kuruöz

Bilkent Üniversitesi Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği bölümünden 1992 yılında mezun olan ve aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini tamamlayan İlker Kuruöz, profesyonel iş hayatına 1994’te ABT’de başladı. Ardından NCR’da sistem danışmanı, Garanti Teknoloji’de bölüm yöneticisi ve Accenture’da kıdemli müdür olarak görev yaptı. 2006 yılında Turkcell ailesine katıldı; 2007-2009 yılları arasında İş ve Teknik Çözümler Yönetimi Bölüm Yöneticiliği görevini üstlendi. Kuröz 1 Eylül 2009’dan bu yana Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyor. 

Sayfayı kaydırın