Bulut Teknolojisini Tanıyalım: Bulut Bilişim’e İlk Adım

04:20 ...

Verilere tek noktadan ulaşma ve yönetme kolaylığı sağlayan Bulut Bilişim Teknolojisi’nin ABC’sini öğreniyoruz.

Bulut Bilişim’e İlk Adım

Veri üretiminin hızla arttığı günümüzde Bulut Bilişim teknolojisini kullanarak, hayatımızda fark yaratmak mümkün. Verilere tek noktadan ulaşma ve yönetme kolaylığı sağlayan Bulut Bilişim dünyasına ilk adımı atıyoruz. Bu eğitimde güvenlik altyapısını, elektrik, iklimlendirme, internet kesintisi, müşteri memnuniyeti gibi ayrıntılarla Bulut Bilişimi yakından tanıyacağız.

Özkan Öz - Murat Cambaz

Özkan Öz: 14 yıldır Turkcell'de çalışan Özkan Öz, yaklaşık üç seneden beri bulut bilişim teknolojisi konusundaki çalışmalarda önemli roller üstleniyor. Çözüm mimarı olarak çalışan Öz, Turkcell'in ürünlerini bulut bilişim mantığına uygun şekilde tasarlayıp bulut bilişim ürünleri olarak hayata geçirmektedir.

Murat Cambaz: Turkcell Superonline tarafında veri merkezi operasyonlarından sorumlu yöneticilik görevini üstlenen Murat Cambaz, 2000 yılından beri Turkcell Superonline'da çalışıyor. Daha önce Kurumsal Teknik Destek-Network Operasyon Merkezi yöneticiliği yapan Cambaz, kurumsal müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri konusunda müşterilerle beraber yürüttüğü birçok proje nedeniyle engin tecrübelere sahiptir.

Sayfayı kaydırın