SPL - Düzey 1 Sınavına Hazırlık Programı

Turkcell Akademi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliğiyle hazırlanan SPL - Düzey 1 Sınavı Eğitimi, sınava çalışmanız için sizlere eşsiz bir kaynak sunuyor.

05:03:41

199.99 TL Satın Al

SPL - Düzey 1 Sınavına Hazırlık Programı

Turkcell Akademi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliğiyle hazırlanan SPL - Düzey 1 Sınavına Hazırlık Programı, sınava çalışmanız için sizlere eşsiz bir kaynak sunuyor.

Program içerisinde SPL - Düzey 1 sınavı içerisinde yer alan; Mevzuat ve Kurallar, Sermaye Piyasası Araçları, Yatırım Kuruluşları ve Takas, Saklama, Operasyon modüllerine erişebilirsiniz. Program içeriği aşağıda bilginize sunulur.

Her alt modülden sonra karşınıza çıkacak uzmanlar tarafından hazırlanmış olan mini testler ile bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Dört modülü tamamladıktan sonra yine sizler için uzmanlar tarafından özenle hazırlanmış 3 adet Deneme Sınavı karşınıza çıkacaktır. Bu sınavlar Düzey 1 sınavında ki gibi 100 sorudan oluşmaktadır. Her bir sınav içerisinde Düzey 1 sınavında ki gibi her bir modülden 25’er soru bulunmaktadır. Bu soruları çözmek genel durumunuzu göz önüne koyacak ve SPL sınavından önce eksiklerinizi görmek ve tamamlamak için size bir şans verecektir.

Her modül için, eğitmen videolarımızı izleyin, eğitmenlerimizin hazırladığı ders notlarını okuyun. Her modül içerisinde, alt modüller sonunda hazırladığımız mini testleri yaparak bilgilerinizi pekiştirin. Program sonunda deneme sınavları ile bilgi seviyenizi ölçün. Sizler için hazırladığımız bu eğitim paketi ile SPL–Düzey 1 Sınavına eksiksiz hazırlanın.

Modüller:

Ders Kodu / İçerik / Öğretim Görevlisi
1001 / SPK Mevzuatı ve Kurallar / Dr. Cengiz Doğru
1003 / Sermaye Piyasası Araçları / Dr. Ramazan Başak
1005 / Yatırım Kuruluşları / Sertan Kargın
1012 / Takas, Saklama ve Operasyon / Mehmet Batılı

“Her bir deneme sınavı 100 sorudan oluşmakta olup, kişinin kendini denemesi adına hazırlanmıştır. Sermaye Piyasaları Kurumu tarafından gerçekleştirilen Sermaye Piyasaları Lisanslama Düzey-1 sınavlarındaki puanlama sistemiyle farklılıklar gösterebilir."

Eğitim İçeriği
31 Eğitim, 19 Test
Sayfayı kaydırın