Liderlerden - Yiğit Şardan: Liderlik İpuçları

01:22 ...

Ufkunuzu genişletmek, vizyon kazanmak ve başarının sırlarını öğrenmek için iş dünyasının tecrübeli liderlerinden liderlik ipuçlarına kulak verin.

Liderlik İpuçları

Ufkunuzu genişletmek, vizyon kazanmak ve iş hayatına girdiğinizde önünüze çıkan fırsatları değerlendirip, sorunlara nasıl yaklaşmanız gerektiğini daha rahat gözlemlemek için tecrübeli liderlerin deneyimlerine ve samimi tavsiyelerine kulak verin. Güzel Sanatlar Grubu Başkanı Yiğit Şardan liderlik ipuçlarını paylaşıyor.

Yiğit Şardan

1963 İstanbul doğumlu Yiğit Şardan, ortaokulu Galatasaray Lisesi’nde, liseyi Robert Kolej’de, üniversiteyi ise İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği’nde okudu. 1983 yılında başladığı Güzel Sanatlar Reklamcılık A.Ş.’ne 1988 yılında ortak oldu ve o günden beri de yönetim kurulu üyeliği ve ajans başkanlığı görevini sürdürüyor. 2004 yılında Güzel Sanatlar Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenen Yiğit Şardan, aynı zamanda Güzel Sanatlar/Saatchi&Saatchi, MG Iniative, Content Media, Med Yapım Televizyon Yapımcılık, Ping, Coolshark, Netbook Media, Blab, Ideas Sports Marketing ve Spark Stratejik Planlama şirketlerinin de ortağı. Kendisi milli bir sporcu olan Yiğit Şardan Galatasaray Spor Kulübü’nde başkan yardımcılığı, Basketbol Federasyonu’nda yönetim kurulu üyeliği yaptı ve halen F1 Komitesi kurucu üyesi. Şardan ayrıca 2009-2011 yılları arasında Reklamcılar Derneği Başkanlığı görevini yürüttü.

Sayfayı kaydırın