Liderlerden - Yiğit Şardan: Liderlerin Hikayeleri

03:02 ...

Kariyer yolcuğunuzun başındasınız… Başarının sırlarını mı merak ediyorsunuz? Tecrübeli liderlerin deneyimlerine ve samimi tavsiyelerine kulak verin.

Liderlerin Hikayeleri

İş hayatına atılan gençler, kariyer yolculuğunda fark yaratmanın inceliklerini merak edenler, iş hayatına yıllarını vermiş, tecrübeli CEO’lardan ve liderlerden samimi tavsiyeler, ipuçları ve deneyim paylaşımlarıyla yön bulacaklar. Güzel Sanatlar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yiğit Şardan anlatıyor... 

Yiğit Şardan

1963 İstanbul doğumlu Yiğit Şardan, ortaokulu Galatasaray Lisesi’nde, liseyi Robert Kolej’de, üniversiteyi ise İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği’nde okudu. 1983 yılında başladığı Güzel Sanatlar Reklamcılık A.Ş.’ne 1988 yılında ortak oldu ve o günden beri de yönetim kurulu üyeliği ve ajans başkanlığı görevini sürdürüyor. 2004 yılında Güzel Sanatlar Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenen Yiğit Şardan, aynı zamanda Güzel Sanatlar/Saatchi&Saatchi, MG Iniative, Content Media, Med Yapım Televizyon Yapımcılık, Ping, Coolshark, Netbook Media, Blab, Ideas Sports Marketing ve Spark Stratejik Planlama şirketlerinin de ortağı. Kendisi milli bir sporcu olan Yiğit Şardan Galatasaray Spor Kulübü’nde başkan yardımcılığı, Basketbol Federasyonu’nda yönetim kurulu üyeliği yaptı ve halen F1 Komitesi kurucu üyesi. Şardan ayrıca 2009-2011yılları arasında Reklamcılar Derneği Başkanlığı görevini yürüttü.

Sayfayı kaydırın