Liderlerden - Levent Erden: Liderlerin Hikayeleri

04:29 ...

Kariyer yolcuğunuzun başındasınız… Başarının sırlarını mı merak ediyorsunuz? Tecrübeli liderlerin deneyimlerine ve samimi tavsiyelerine kulak verin.

Liderlerin Hikayeleri

İş hayatına atılan gençler, kariyer yolculuğunda fark yaratmanın inceliklerini merak edenler, iş hayatına yıllarını vermiş, tecrübeli CEO’lardan samimi tavsiyeler, ipuçları ve deneyim paylaşımlarıyla yön bulacaklar. Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Reklamcı Levent Erden anlatıyor...

Levent Erden

1957 yılında doğan Levent Erden, Galatasaray Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra  MBA Programına Boğaziçi Üniversitesi’nde devam etti. Çalışma hayatına reklamcı olarak başladı. İlk olarak 3 yıl McCann’de çalışan Erden, daha sonra L’Oreal Türkiye operasyonunu başlatmak üzere Fransa ve Türkiye’de dönüşümlü olarak görev yaptı, L’Oreal’in ilk Türk yöneticisi oldu. Pepsi’nin son pazar lideri olduğu dönemde Pepsi Co. International Ülke Müdürü görevinden sonra pazarlama ve iletişimin kapsayabildiği hemen her yönetici koltuğuna oturdu. Kendi pazarlama danışmanlığı şirketini kurarak Procter & Gamble, Lynos Tetley Merlin Gerin vb. kuruluşlara hizmet verdi. Bilgi Grubu bünyesinde, ATV’nin kuruluş sonrasında gündüz yayınını üstlenen, Türkiye’nin ilk interaktif TV denemesini gerçekleştiren Aktif TV’nin genel müdürlüğünü yaptı. Bilgi Üniversitesi’nin kuruluşu aşamasında katkıda bulundu. Erden, Bilgi Üniversitesi MBA ve e-MBA programlarında Pazarlama, Entegre Pazarlama İletişimi, Reklam ve Tüketici Davranışları konularında dersler veriyor. Son 15 yıldır yurtiçi ve yurtdışı konferanslarda, derslerde, sohbetlerde anlattıklarını kitaplaştırmaya çalışıyor.

Sayfayı kaydırın