Liderlerden - Jeffi Medina: Liderlik İpuçları

01:13 ...

Ufkunuzu genişletmek, vizyon kazanmak ve başarının sırlarını öğrenmek için iş dünyasının tecrübeli liderlerinden liderlik ipuçlarına kulak verin.

Liderlik İpuçları

Ufkunuzu genişletmek, vizyon kazanmak ve iş hayatına girdiğinizde önünüze çıkan fırsatları değerlendirip, sorunlara nasıl yaklaşmanız gerektiğini daha rahat gözlemlemek için tecrübeli liderlerin deneyimlerine ve samimi tavsiyelerine kulak verin. Medina Turgul DDB Yönetim Kurulu Başkanı Jeffi Medina liderlik ipuçlarını paylaşıyor.

Jeffi Medina

Jeffi Medina, 1950'de İstanbul'da doğdu. İstanbul Alman Lisesi'ni bitirdikten sonra Strasbourg Üniversitesi'nde ekonomi eğitimi almak için Strasbourg, Fransa'ya gitti. Ekonomi eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde tamamladı. Jeffi Medina, kariyerine 1974 yılında televizyon prodüktörü olarak başladı. 1978 yılında Manajans reklam ajansı’nda çalışmaya başladı. 1987 yılında Manajans’ın genel müdürlüğüne getirilen Jeffi Medina, 1993 yılında bu görevinden ayrılarak Yavuz Turgul'la birlikte Medina Turgul reklam ajansını kurdu. Ajans, 1995 yılında DDB ile ortaklık kurarak Medina Turgul DDB adını aldı.2004-2007 yılları arasında Reklamcılar Derneği’ne de başkanlık eden Jeffi Medina, halen yönetim kurulu başkanı olarak görevini sürdürüyor. Jeffi Medina, her yıl Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen ve Türkiye'de yapılan önemli Reklam Ödülleri olan Kristal Elma yarışmasının jüri başkanı.

Sayfayı kaydırın