Liderlerden - Günseli Özen Ocakoğlu: Liderlik İpuçları

02:19 ...

Ufkunuzu genişletmek, vizyon kazanmak ve başarının sırlarını öğrenmek için iş dünyasının tecrübeli liderlerinden liderlik ipuçlarına kulak verin.

Liderlik İpuçları

Ufkunuzu genişletmek, vizyon kazanmak ve iş hayatına girdiğinizde önünüze çıkan fırsatları değerlendirip, sorunlara nasıl yaklaşmanız gerektiğini daha rahat gözlemlemek için tecrübeli liderlerin deneyimlerine ve samimi tavsiyelerine kulak verin. Rota Yayıncılık Yönetim Kurulu Başkanı Günseli Özen Ocakoğlu liderlik ipuçlarını paylaşıyor.

Günseli Özen Ocakoğlu

Rota Yayıncılık Yönetim Kurulu Başkanı Günseli Özen Ocakoğlu, aynı zamanda Türkiye'nin en yetkin reklam ve pazarlama dergilerinden Marketing Türkiye’nin genel yayın yönetmenidir. 2007 yılından bu yana Zaman Gazetesi’nde pazarlama ve reklam üzerine yazıları ile öne çıkan Ocakoğlu’nun kişisel gelişim, girişimcilik, nitelikli yönetim ve kariyer üzerine odaklanan kitapları vardır. “Yönetimde Mükemmelliği Arayanlara” isimli kitabı, Rota Yayıncılık'tan 2007 yılında okuyucuyla buluşmuştur. Yazar, Başarı Tesadüf Değildir, Başarı Hala Tesadüf Değil ve Başarı Hala Tesadüf Değil 2 adlı kitaplarında iş dünyasının önde gelen isimleriyle Zaman Gazetesi için yaptığı röportajları toplayıp yorumlamıştır.

Sayfayı kaydırın