Liderlerden - Cem Boyner: Liderlerin Hikayeleri

03:36 ...

Kariyer yolcuğunuzun başındasınız… Başarının sırlarını mı merak ediyorsunuz? Tecrübeli liderlerin deneyimlerine ve samimi tavsiyelerine kulak verin.

Liderlerin Hikayeleri

İş hayatına atılan gençler, kariyer yolculuğunda fark yaratmanın inceliklerini merak edenler, iş hayatına yıllarını vermiş, tecrübeli CEO’lardan, liderlerden samimi tavsiyeler, ipuçları ve deneyim paylaşımlarıyla yön bulacaklar. Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Altınyıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner anlatıyor…

Cem Boyner

Cem Boyner 1955 tarihinde İstanbul’da doğdu. Robert Kolej’in ardından yüksek öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Altınyıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan Boyner, TÜSİAD Başkan Yardımcılığı ve Başkanlığı görevlerinde de bulundu. Boyner politikaya atılarak, 1995 yılında genel seçimlere katılan Yeni Demokrasi Hareketi'nin Genel Başkanlığı’nı yaptı. Politikayı bıraktıktan sonra, Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdürerek, iş dünyasında başarılara imza atmaya devam etti. Fotoğrafçılık, dalgıçlık gibi hobileri ile de ünlenen Boyner'in iki farklı kitabı yayınlanmıştır.

Sayfayı kaydırın