Liderlerden - Akın Öngör: Liderlik İpuçları

02:25 ...

Ufkunuzu genişletmek, vizyon kazanmak ve başarının sırlarını öğrenmek için iş dünyasının tecrübeli liderlerinden liderlik ipuçlarına kulak verin.

Liderlik İpuçları

Ufkunuzu genişletmek, vizyon kazanmak ve iş hayatına girdiğinizde önünüze çıkan fırsatları değerlendirip, sorunlara nasıl yaklaşmanız gerektiğini daha rahat gözlemlemek için tecrübeli liderlerin deneyimlerine ve samimi tavsiyelerine kulak verin. Garantı Bankası eski CEO’su, Selendi Şaraplarının kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Akın Öngör liderlik ipuçlarını paylaşıyor.

Akın Öngör

Selendi Şaraplarının kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Akın Öngör 1945 yılında doğdu, orta öğrenimini TED Ankara Koleji'nde tamamladı ve  Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi İdari İlimler Fakültesinden 1967 yılında mezun oldu. 13 yıl farklı sanayi firmalarında pazarlama yöneticisi olarak çalıştıktan sonra, bankacılık sektörüne 1981 yılında Pamukbank’ta üst düzey yönetici olarak katıldı. 1987 yılında adım attığı Garanti Bankası'nda, 1991- 2000 yılları arasında Genel Müdür ve CEO olarak görevini sürdürdü.

Sayfayı kaydırın