Liderlerden - Aclan Acar: Liderlik İpuçları

03:46 ...

Ufkunuzu genişletmek, vizyon kazanmak ve başarının sırlarını öğrenmek için iş dünyasının tecrübeli liderlerinden liderlik ipuçlarına kulak verin.

Liderlik İpuçları

Ufkunuzu genişletmek, vizyon kazanmak ve iş hayatına girdiğinizde önünüze çıkan fırsatları değerlendirip, sorunlara nasıl yaklaşmanız gerektiğini daha rahat gözlemlemek için tecrübeli liderlerin deneyimlerine ve samimi tavsiyelerine kulak verin. Doğuş Otomotiv ve Doğuş Oto Pazarlama Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar liderlik ipuçlarını paylaşıyor.

Aclan Acar

Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Fakültesi'nden mezun olan Aclan Acar lisansüstü derecesini aynı fakülteden Bankacılık ve Sigortacılık alanında aldı. Aclan Acar lisansüstü eğitimini ABD'de Vanderbilt Üniversitesi Ekonomi dalında tamamladı. 1990 yılında Doğuş Grubu'na katılan Acar, Garanti Bankası'nın Genel Müdür Yardımcılığı, Bank Ekspres ve Osmanlı Bankası'nın Genel Müdürlüğü, Garanti Sigorta, Garanti Emeklilik ve Tansaş'ın Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürüttü. Ocak 2006'dan bu yana Doğuş Otomotiv ve Doğuş Oto Pazarlama'da Yönetim Kurulu Başkanı olarak kariyerine devam etmektedir.

Sayfayı kaydırın