Yeni eğitim paketlerimizle yetkinliğinizi arttırın!

Yeni eğitim paketlerimizle yetkinliğinizi arttırın!

Turkcell Akademi, yetkinliğinizi daha da derinleştirebilmeniz için yeni online eğitim paketlerini hayata geçirdi

Turkcell Akademi; iş, akademik ve kişisel gelişim alanlarına ilişkin işe yarayacak pratik eğitimleri mekan ve zaman bağımsız olarak kullanıcılarına ulaştırmaya devam ediyor. 
 
Temel yetkinlikleri arttırmayı hedefleyen, ücretsiz eğitimleriyle geniş bir topluluğa ulaşan Turkcell Akademi; birçok eğitimden faydalanan kullanıcılarının daha yoğun ve kapsamlı derslere ihtiyacı olduğunu gördü. 
 
Kuruluşundan bu yana kullanıcı tabanı 1 milyona ulaşan Turkcell Akademi’nin kullanıcıları birçok dijital eğitimden faydalanarak temel yetkinlikler edindi ve yüzlerce saat süreyle ücretsiz olarak eğitimlerini aldı. 
 
Gelen talepler doğrultusunda daha derin ve kapsamlı, kullanıcıların yetkinliklerini derinleştirerek uzmanlaşabileceği eğitimler sunmak için bir süredir yaptığımız çalışmaları tamamladık. Yeni güncelleme ile beraber, aralarında “Mobil Yazılım Geliştirme", "Liderlik Becerileri", "Girişimcinin El Kitabı", "Finansa Giriş", "Pazarlama Dünyası"  gibi eğitimlerin bulunduğu uzmanlık paketleri 4.90TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilecek. Dilediğiniz zaman üye girişi yapıp satın aldığınız eğitimden faydalanabileceksiniz.
 
Uzmanlık paketleri sayesinde Turkcell Akademi bünyesinde kapsamlı eğitimler yapılması sağlanacak, yeni ve güncel eğitimlerin oluşturulmasının önü açılacaktır.

Sayfayı kaydırın