Yeni Nesil Girişimciler - Fatih İşbecer: Uluslararası Şirketlerin Yerel Pazardaki Rolleri

11:10 ...

Son dönemde ortaya çıkan yeni iş kollarında başarılı olan girişimcileri dinliyoruz. Bu videonun konuğu Pozitron'un kurucusu Fatih İşbecer…

Uluslararası Şirketlerin Yerel Pazardaki Rolleri

Bu videoda Pozitron'un kurucusu Fatih İşbecer, girişimlerini büyütürken değerlendirdiği fırsatlardan, yurt dışına açılım yapılırken dikkat edilmesi gerekenlerden ve girişime yönelik yatırım fırsatlarının nasıl ele alınması gerektiğinden bahsediyor.

Fatih İşbecer

Türkiye, Orta Doğu ve Avrupa’da, Fortune 500’de de listelenen 30’dan fazla şirkete mobil çözümler sunan Pozitron’un kurucusu olan Fatih İşbecer, Endeavor tarafından 2007’de “Yılın Girişimcisi” seçildi. 2010 yılında, Amerikan Başkanı Barack Obama tarafından düzenlenen Girişimcilik Başkanlık Zirvesi’ne davet edildi. Endeavor Danışma Kurulu, TÜBSİAD Yönetim Kurulu, Futuristler Derneği ve Galata Melek Yatırımcılar üyesi olan İşbecer, MIT Sloan School ve Stanford GSB gibi dünyanın önde gelen okullarında konferanslar verdi. Ürün Stratejisi, Türkiye’de Mobil Bankacılık ve Ödeme çözümlerinin gelişimine katıldı. İşbecer, TPE tarafından verilen patentin ortak sahibidir.  

Sayfayı kaydırın