Liderlerin Hikayeleri

Kariyer yolcuğunuzun başındasınız… Başarının sırlarını mı merak ediyorsunuz? Tecrübeli liderlerin deneyimlerine ve samimi tavsiyelerine kulak verin.

Liderlerin Hikayeleri

İş hayatına atılan gençler, kariyer yolculuğunda fark yaratmanın inceliklerini merak edenler, iş hayatına yıllarını vermiş, tecrübeli CEO’lardan samimi tavsiyeler, ipuçları ve deneyim paylaşımlarıyla yön bulacaklar. Sütaş Yönetim Kurulu Üyesi Saffet Karpat anlatıyor…

Saffet Karpat

1957 Adana doğumlu olan Saffet Karpat, 1981 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. 1983 yılında Lozan Üniversitesi’nde yüksel lisansını tamamladı. Karpat, P&G İsviçre’de Finans ve Muhasebe departmanında başladığı kariyerini çeşitli görevlerle Cenevre, İstanbul, Roma, Kahire, Brüksel’de sürdürüp 1999 yılında P&G’nin Finans ve Muhasebe Orta Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Başkan Yardımcılığı görevine atandı. 2004-2013 yılları arasında, P&G Türkiye, Kafkasya, Orta Asya Bölge Başkanı ve Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapan Karpat, bu pozisyona getirilen ilk Türk olmuştur. 2013 itibariyle Sütaş’ın Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Sayfayı kaydırın