Liderlerin Hikayeleri

Kariyer yolcuğunuzun başındasınız… Başarının sırlarını mı merak ediyorsunuz? Tecrübeli liderlerin deneyimlerine ve samimi tavsiyelerine kulak verin.

Liderlerin Hikayeleri

İş hayatına atılan gençler, kariyer yolculuğunda fark yaratmanın inceliklerini merak edenler, iş hayatına yıllarını vermiş, tecrübeli CEO’lardan, liderlerden samimi tavsiyeler, ipuçları ve deneyim paylaşımlarıyla yön bulacaklar. Boyner Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner anlatıyor…

Ümit Boyner

1963 doğumlu Ümit Boyner, şimdiki adı Beyoğlu Anadolu Lisesi olan İngiliz Kız Ortaokulu’nda sonra liseyi ve üniversiteyi ABD’de okudu. ABD Rochester Üniversitesi’nden Ekonomi diplomasıyla mezun oldu. 1985 yılında Türkiye’ye döndükten sonra, 20 yıl boyunca, başta Chemical Bank olmak üzere çeşitli banka ve şirketlerde finansman yöneticisi olarak çalıştı. Boyner Holding’de yönetim kurulu üyeliği ve finans sorumluluğu görevlerini yürüttükten sonra, bugün Boyner Holding Yönetim Kurulu üyesi olarak çalışma hayatına devam etmektedir. 2010-2013 seneleri arasında TÜSİAD Başkanlığı yapan Boyner, Kadın Girişimciler Derneği KAGİDER’in kurucuları arasındadır; aynı zamanda Türkiye Sualtı Arkeolojis Vakfı, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ve Tohum Otizm Vakfı'nda mütevelli heyeti üyesidir.

Sayfayı kaydırın