Profesyonellerden Gençlere Kariyer Tavsiyeleri

İnsan Kaynakları Zirvesi - Bilgehan Ergenekon Bilen: Profesyonellerden Gençlere Kariyer Tavsiyeleri

01:37 ...

Üniversiteyi bitirmiş ya da bitirmek üzere olan genç insanların ufkunu genişletmek, onlara vizyon kazandırmak ve iş hayatına girdiklerinde önlerine çıkan fırsat ve sorunlara nasıl yaklaşmaları gerektiği konularında yol göstermek.

Profesyonellerden Gençlere Kariyer Tavsiyeleri

İnsan kaynakları yöneticilerinin söyleşilerinden oluşan bu dizi, milyonlarca gencin kariyerine yön verecek tavsiyeleri ve ipuçlarını içeriyor. Başarı ve kariyerin sırrını sektör profesyonellerinden P&G Türkiye ve Kafkasya İnsan Kaynakları Direktörü Bilgehan Ergenekon Bilen anlatıyor... Bu seride Bilgehan Ergenekon Bilen, “kişilerin kendilerini iyi tanımalarına ve dışa odaklı olmalarına” dikkat çekiyor.

Bilgehan Ergenekon Bilen

Kariyerine 16 yıl önce P&G’de stajyer olarak adım atan Bilgehan Ergenekon Bilen, bugün şirketin Türkiye ve Kafkasya İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini yürütüyor.  Çocukluğu boyunca babasının subay olması nedeniye Suriye sınırından Bulgaristan sınırına kadar Anadolu’nun çeşitli kentlerinde okuyan Ergenekon Bilen, Ankara’da bitirdiği lisenin ardından Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bölümü’nden mezun oldu.  Üçüncü sınıfta P&G İK departmanına stajyer olarak kabul edilmesiyle kariyerinin yönünü belirlemiş ve kariyerinin ilk yıllarında İşe Alma, Eğitim & Gelişim, Ücretlendirme ve Yan Haklar gibi temel alanlarda uzmanlık ve müdürlük görevleri yapmıştır.

Kariyerinde iki yıl  boyunca Kazakistan’da yaşayarak yaptığı Orta Asya ve Kafkaslar İK Müdürlüğü ve daha sonra Gebze Fabrikası İK Müdürlüğünü tamamladıktan sonra şu andaki görevine atanmıştır.

Sayfayı kaydırın
Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bültene abone olabilirsiniz.
Kaydet
Lütfen e-postanıza gönderilen onay linkine tıklayarak, e-bülten aboneliğinizi aktifleştirin.
Tekrar Gönder Tamam